Samsung TFT 23'' S23A700D LED 120Hz
Art.nr: 2203189 | LS23A700DS/EN
5 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    TN
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    2 ms
Köpinformation
Acer 24'' GD245HQAbid 120Hz
Ersättande produkt: Acer 24'' GD245HQAbid 120Hz
Denna produkt har utgått!
Recensioner (10)
Flikar - Mer info, Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
OBS! Klarar endast 120Hz via DVI Dual Link! Samsung 3D-Glasögon medföljer.
Upplev en ny dimension med 3D HyperReal Engine
Se minsta detalj med Real 120 Hz
Samsungs 3D LED-bildskärm SA700 kommer att förändra ditt sätt att uppleva underhållning tack vare den förbättrade bildkvaliteten med Real 120 Hz. Du kommer att förvånas över den jämna och skarpa bildkvaliteten. Oavsett om det gäller 2D eller 3D, actionspäckade filmer eller närbilder blir det en verklighetstrogen upplevelse. Real 120 Hz garanterar att inga bildrutor försvinner och att rörelserna blir superjämna. Detta garanterar en bekväm och behaglig tittarupplevelse. Och med den fantastiska ljusstyrkan blir 3D-upplevelsen oförglömlig.
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
23 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
TN
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,277 mm
Uppdateringsfrekvens
120 Hz
Responstid
2 ms
Kontrast
1000:1, 5000000 :1 dynamisk
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Ja
DisplayPort
Nej
DVI
Ja
VGA
Nej
Funktioner
Högtalare
Höj och sänkbar fot
Mått
Bredd
534 mm
Djup
197 mm
Höjd
395 mm
Vikt
2,9 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
Nätkabel, DVI-kabel, Samsung 3D-glasögon
Övrigt
120Hz, 3D
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
0 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS23A700DS/EN
Upplagd
Produktblad
Tillverkarens produktsida
2203189_0.pdf
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
23 "
Pixelstorlek
0,277 mm
Uppdateringsfrekvens
120 Hz
Kontrast
1000:1, 5000000 :1 dynamisk
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
DisplayPort
DVI
VGA
Funktioner
Högtalare
Höj och sänkbar fot
Mått
Bredd
534 mm
Djup
197 mm
Höjd
395 mm
Vikt
2,9 kg
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
120Hz, 3D