Lamina T-1010B.NORD
Art.nr: 1983144 | Lamina T1010B.NORD
11 st bilder och 0 st videor.
Lamina T-1010B.NORD
Snabbfakta
  • Skärmstorlek
    10,1 "
  • Upplösning
    1280x800 HD
  • Processortyp
    Atom Bay Trail-T, Z3735F
  • Minne
    2 GB, OnBoard
  • Diskstorlek
    32 GB, eMMC
  • Grafikkort
    HD Graphics
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Bildskärm
Skärmstorlek
10,1 "
Upplösning
1280x800 HD
Paneltyp
IPS, LED
Pekskärm (Touch)
Ja
Processor
Processortillverkare
Intel
Processortyp
Atom Bay Trail-T, Z3735F
Processorhastighet
1,33 GHz, (Turbo upp till 1.83 GHz)
Antal kärnor
4 st
Internminne
Minne
2 GB, OnBoard
Minnestyp
DDR3L
Max minne
2 GB, integrerat. Inga lediga platser.
Hårddisk
Hårddisktyp
SSD
Diskstorlek
32 GB, eMMC
Grafikkort
GPU-tillverkare
Intel
HD Graphics
Anslutningar
HDMI-utgång
Ja, 1st microHDMI
USB 2.0 Type A
Ja, 2st, samt 1st Micro USB
Kommunikation
Trådlöst nätverkskort
Ja, 802.11 b/g/n
Bluetooth
Ja, 4.0
LTE
Nej
Batteri
Batteritid (Upp till)
7 h
Övrigt
Medföljande tillbehör
AC-adapter, Strömkabel, Manual
Minneskortläsare
Ja, microSD (upp till 128GB)
Operativsystem
Windows 10 Home, 32-bit
Pekdon
Multi-Touch-styrplatta, samt touchskärm
Tangentbord
Nordiskt tangentbord
Bakgrundsbelyst tangentbord
Nej
Webbkamera
Ja, 2.0 MP både fram och bak
Färg
Svart
Tillverkarens garanti
14 mån
Övrigt
Office Mobile ingår
Mått
Bredd
278 mm
Djup
45 mm
Höjd
142 mm
Vikt
1,772 kg, inkl. tangentbordsdockan
Artikelnummer
Paketbredd
19,2 cm
Pakethöjd
5,3 cm
Paketlängd
32,7 cm
Paketvikt
0,8 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
Lamina T1010B.NORD
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Bildskärm
10,1 "
Paneltyp
IPS, LED
Pekskärm (Touch)
Ja
Processor
Processortillverkare
Processorhastighet
Antal kärnor
4 st
Internminne
Minnestyp
DDR3L
Max minne
Hårddisk
Hårddisktyp
SSD
GPU-tillverkare
Anslutningar
HDMI-utgång
Ja, 1st microHDMI
USB 2.0 Type A
Ja, 2st, samt 1st Micro USB
Kommunikation
Trådlöst nätverkskort
Ja, 802.11 b/g/n
Bluetooth
Ja, 4.0
LTE
Batteri
Batteritid (Upp till)
7 h
Medföljande tillbehör
AC-adapter, Strömkabel, Manual
Minneskortläsare
Ja, microSD (upp till 128GB)
Operativsystem
Windows 10 Home, 32-bit
Pekdon
Tangentbord
Nordiskt tangentbord
Bakgrundsbelyst tangentbord
Webbkamera
Ja, 2.0 MP både fram och bak
Färg
Svart
Tillverkarens garanti
14 mån
Office Mobile ingår
Mått
Bredd
278 mm
Djup
45 mm
Höjd
142 mm