Lamina T1012B.NORD Atom x5 2GB 32GB flashlagring
Art.nr: 1983192 | LT1012
4 st bilder och 0 st videor.
Med den kraftfulla, fyrkärniga Intel®-Atom X5 processorn, det nordiska dockningsbara tangentbordet och den fantastiska IPS-skärmen på 10,1", kommer denna hybrid-tableten låta dig vara produktiv och underhållen var du än är.
Snabbfakta
  • Skärmstorlek
    10,1 "
  • Upplösning
    1280x800 HD
  • Processortyp
    Atom X5, Z8300
  • Minne
    2 GB, OnBoard
  • Diskstorlek
    32 GB, eMMC
  • Grafikkort
    HD Graphics
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Bildskärm
Skärmstorlek
10,1 "
Upplösning
1280x800 HD
Paneltyp
IPS, LED
Pekskärm (Touch)
Ja
Processor
Processortillverkare
Intel
Processortyp
Atom X5, Z8300
Processorhastighet
1,44 GHz, (Turbo upp till 1.84 GHz)
Antal kärnor
4 st
Internminne
Minne
2 GB, OnBoard
Minnestyp
DDR3L
Max minne
2 GB, integrerat. Inga lediga platser.
Hårddisk
Hårddisktyp
SSD
Diskstorlek
32 GB, eMMC
Grafikkort
GPU-tillverkare
Intel
HD Graphics
Anslutningar
HDMI-utgång
Ja, 1st microHDMI
USB 2.0 Type A
Ja, 1st, samt 1st Micro USB
USB 3.0
Ja, 1st
Kommunikation
Trådlöst nätverkskort
Ja, 802.11 b/g/n
Bluetooth
Ja, 4.0
LTE
Nej
Batteri
Batteritid (Upp till)
7 h
Övrigt
Medföljande tillbehör
AC-adapter, Strömkabel, Manual
Minneskortläsare
Ja, microSD (upp till 128GB)
Operativsystem
Windows 10 Home, 32-bit
Pekdon
Multi-Touch-styrplatta, samt touchskärm
Tangentbord
Nordiskt tangentbord
Bakgrundsbelyst tangentbord
Nej
Webbkamera
Ja, 2.0 MP både fram och bak
Färg
Svart
Tillverkarens garanti
14 mån
Övrigt
Office Mobile ingår
Mått
Bredd
278 mm
Djup
45 mm
Höjd
142 mm
Vikt
1,772 kg, inkl. tangentbordsdockan
Artikelnummer
Paketbredd
191 cm
Pakethöjd
46 cm
Paketlängd
321 cm
Paketvikt
1,2 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LT1012
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Bildskärm
10,1 "
Paneltyp
IPS, LED
Pekskärm (Touch)
Ja
Processor
Processortillverkare
Processorhastighet
Antal kärnor
4 st
Internminne
Minnestyp
DDR3L
Max minne
Hårddisk
Hårddisktyp
SSD
GPU-tillverkare
Anslutningar
HDMI-utgång
Ja, 1st microHDMI
USB 2.0 Type A
Ja, 1st, samt 1st Micro USB
USB 3.0
Ja, 1st
Kommunikation
Trådlöst nätverkskort
Ja, 802.11 b/g/n
Bluetooth
Ja, 4.0
LTE
Batteri
Batteritid (Upp till)
7 h
Medföljande tillbehör
AC-adapter, Strömkabel, Manual
Minneskortläsare
Ja, microSD (upp till 128GB)
Operativsystem
Windows 10 Home, 32-bit
Pekdon
Tangentbord
Nordiskt tangentbord
Bakgrundsbelyst tangentbord
Webbkamera
Ja, 2.0 MP både fram och bak
Färg
Svart
Tillverkarens garanti
14 mån
Office Mobile ingår
Mått
Bredd
278 mm
Djup
45 mm
Höjd
142 mm