Samsung 24" S24A350H LED
Art.nr: 2204705 | LS24A350HS/EN
5 st bilder och 0 st videor.
Samsung 24" S24A350H LED
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    TN
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    2 ms
Köpinformation
Samsung TFT 24" S24A350H LED
Ersättande produkt: Samsung TFT 24" S24A350H LED
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Mer info, Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
- LED monitor med lägsta strömförbrukning
- HDMI-port för anslutning av Bluray-spelare, TV-spel eller bärbara datorer.
- Väldigt elegant design i rosenröd ToC teknik.
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
TN
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,277 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
2 ms
Kontrast
1000:1, 5000000 :1 dynamisk
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Ja
DisplayPort
Nej
DVI
Nej
VGA
Ja
Funktioner
Högtalare
Höj och sänkbar fot
Mått
Bredd
579 mm
Djup
239 mm
Höjd
438 mm
Vikt
3,9 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
VGA-kabel
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
3,9 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS24A350HS/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Pixelstorlek
0,277 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
1000:1, 5000000 :1 dynamisk
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
DisplayPort
DVI
VGA
Funktioner
Högtalare
Höj och sänkbar fot
Mått
Bredd
579 mm
Djup
239 mm
Höjd
438 mm