LG 23'' 23ET83V-W IPS TOUCH
Art.nr: 2204968 | 23ET83V-W
4 st bilder och 0 st videor.
LG 23'' 23ET83V-W IPS TOUCH
Touchskärm optimerad för Windows 8
- 23" IPS LED
- Full HD 1920x1080
- 10-punkters Multitouch
- Endast 8-15ms i touchrespons
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
23 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
IPS
Touchpanel
Ja
Bildformat
16:9
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st
DisplayPort
Nej
DVI
Nej
VGA
Ja
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
554,8 mm
Djup
207,8 mm
Höjd
399,1 mm
Vikt
6,4 kg
Övrigt
Färg
Vit
Medföljande tillbehör
VGA-kabel och USB-kabel
Övrigt
10 punkters multitouch
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
0 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
23ET83V-W
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
23 "
Touchpanel
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2st
DisplayPort
DVI
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
554,8 mm
Djup
207,8 mm
Höjd
399,1 mm