Samsung 24" S24F350H
Art.nr: 2212333 | LS24F350FHUXXE
7 st bilder och 0 st videor.
Samsung 24" S24F350H
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920 x 1080
  • Paneltyp
    PLS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    4 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Samsung S24F350H
Ultratunn design
En oerhört tunn profil på endast 10mm gör denna skärm mer än en och en halv gånger tunnare än tidigare modeller.
Samsung S24F350H
Samsung S24F350H
Breda bretraktningsvinklar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
23,6 "
Bildskärmsupplösning
1920 x 1080
Paneltyp
PLS
Touchpanel
Nej
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 1st
VGA
Ja, 1st
Funktioner
Högtalare
Nej
VESA-fäste
Ja, 75x75
Pivotfunktion
Mått
Bredd
547,7 mm
Djup
206,5 mm
Höjd
418 mm
Vikt
3,3 kg
Övrigt
Färg
Blank svart
Medföljande tillbehör
Strömadapter och HDMI-kabel
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
37,8 cm
Pakethöjd
15,5 cm
Paketlängd
60,5 cm
Paketvikt
4,665 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS24F350FHUXXE
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Samsung S24F350H
Ultratunn design