LG 34'' UltraGear 34GK950F QHD Curved Nano IPS 144 Hz
Art.nr: 2214244 | 34GK950F
10 st bilder och 0 st videor.
34GK950F är en speloptimerad skärm med ultrabred yta och LG Nano IPS för de finaste färgerna, vilket maximerar upplevelsen och gör varje ögonblick exceptionellt. FreeSync 2 och 144 Hz gör att du slipper eftersläpningar och tearing. HDR-stöd gör att inga detaljer går förlorade och maximerar upplevelsen.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3440 x 1440
  • Paneltyp
    Nano IPS
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    1 ms, MBR
Köpinformation
LG 34'' UltraGear 34GN850 QHD Curved Nano IPS 160 Hz
Denna produkt har utgått!
Recensioner (4)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
LG 34'' 34GK950F
34GK950F
Optimerad för de finaste färgerna
34GK950F
144Hz, 1ms MBR
En snabb uppdateringshastighet på 144Hz möjliggör omedelbar åtgärd på skärmen. Med 1 ms MBR skapas en svart bildinsättningseffekt med intermittent bakgrundsbelysning, och effekten motsvarar att dubblera bildruteändringar per sekund.
34GK950F
Varje ögonblick är exceptionellt
34GK950F
34" 21:9 UltraWide QHD
34GK950F
Nedsänkt spelmiljö
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Bildskärmsupplösning
3440 x 1440
Paneltyp
Nano IPS
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Bildformat
21:9
Välvd
Ja
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2325 mm
Uppdateringsfrekvens
144 Hz
Responstid
1 ms, MBR
Kontrast
1000:1
Färgrymd
98% DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400
Ljusstyrka
400 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
USB-hub
Ja, 2 st USB 3.0
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
VESA-fäste
Ja, 100x100
Höj och sänkbar fot
Tiltbar
Ja, -5° / 15°
Vridbar
Ja, -20° / 20°
Kensingtonlås
Mått
Bredd
819,4 mm
Djup
286,5 mm
Höjd
572,6 mm
Vikt
7,3 kg, med fot
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI och DP-kabel
Övrigt
Flicker-free
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
98,3 cm
Pakethöjd
20,7 cm
Paketlängd
52 cm
Paketvikt
10,8 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
34GK950F
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
LG 34'' 34GK950F
34GK950F
34GK950F
144Hz, 1ms MBR
34GK950F
34GK950F
34" 21:9 UltraWide QHD