LG 55" OLED55B9PLA 4K
Art.nr: 2216861 | OLED55B9PLA.AEU
14 st bilder och 0 st videor.
LG 55" OLED55B9PLA 4K
- Avancerad a7-processor med AI-funktionalitet
- Biokänsla med Dolby Vision och Atmos
- OLED-teknik för perfekt svärta
- Spelanpassad TV med 120 Hz
  • Uppdateringsfrekvens
    120 Hz
  • System
    webOS
  • Årsmodell
    2019
Recensioner (0)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
LG OLED B9
OLED B9
Svart som natten med unika pixlar
OLED B9
Alltid optimal HDR-upplevelse oavsett plattform
Ultimata spelupplevelsen
Bildegenskaper
Storlek
55 "
Kontrast
Ultra Luminance Pro
Speltekniker
FreeSync, G-Sync Compatible, VRR, ALLM
Uppdateringsfrekvens
120 Hz
Responstid
1 ms
Bildprocessor
a7 Gen 2 AI Processor
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 2.2 ch, 40 W
Ljudformat
Dolby Atmos
System
webOS
Digitalmottagare
Ja, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Common Interface
CI+ 1.4
PVR (Digital Inspelning)
Digital ljudutgång
Analog ljudutgång
USB
3 st
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 228 mm, 1 228 mm
Djup
246 mm, 46.9 mm
Höjd
744 mm, 706 mm