Samsung 24'' S24A600P IPS QHD 75 Hz
Art.nr: 2220679 | LS24A60PUCUXEN
9 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560 x 1440
  • Paneltyp
    IPS
  • Responstid
    5 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Skärmstorlek
24 "
Bildskärmsupplösning
2560 x 1440
Paneltyp
IPS
Bildformat
16:9
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
1000:1
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
HDMI
Ja, 1 st 1.4
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
USB-hub
Ja, 1 st 2.0, 3 st 3.0
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
VESA-fäste
Ja, 75 x 75
Höj och sänkbar fot
Ja, 120 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -2 ° / 25 °
Vridbar
Ja, 30 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
542,3 mm
Djup
196,4 mm
Höjd
530,8 mm
Vikt
4,9 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI-kabel, USB-kabel
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
19,3 cm
Pakethöjd
39,3 cm
Paketlängd
65,1 cm
Paketvikt
7,6 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS24A60PUCUXEN
Skärmstorlek
24 "
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
HDMI
Ja, 1 st 1.4
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
USB-hub
Ja, 1 st 2.0, 3 st 3.0
Hörlursutgång
Funktioner
Blåljusreducering
Flimmerfri
VESA-fäste
Ja, 75 x 75
Höj och sänkbar fot
Ja, 120 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -2 ° / 25 °
Vridbar
Ja, 30 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
542,3 mm
Djup
196,4 mm
Höjd
530,8 mm