Samsung 27" S27A600P IPS QHD 75 Hz
Art.nr: 2220680 | LS27A60PUUUXEN
10 st bilder och 0 st videor.
Upptäck detaljerna med QHD och IPS
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560 x 1440
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Lagerinformation
Webblager
Beställnings­vara 63 vardagar
0 st
Butikslager
Köpinformation
Betala senare
Mer info
Betala om två månader
Recensioner (0)
Är du nöjd med din produkt, skriv en recension och låt alla veta!
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
2560 x 1440
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
1000:1
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 1.4
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
Daisy Chain
USB Type C
USB-hub
Ja, 1 st 2.0, 3 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 75 x 75
Höj och sänkbar fot
Ja, 120 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -2 ° / 25 °
Vridbar
Ja, 30 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
615,5 mm
Djup
196,4 mm
Höjd
551,9 mm
Vikt
6,4 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI-kabel, USB-kabel
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
45 cm
Pakethöjd
17,1 cm
Paketlängd
68,6 cm
Paketvikt
9,5 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS27A60PUUUXEN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Mini LED
Välvd
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 1.4
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
Daisy Chain
USB Type C
USB-hub
Ja, 1 st 2.0, 3 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 75 x 75
Höj och sänkbar fot
Ja, 120 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -2 ° / 25 °
Vridbar
Ja, 30 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
615,5 mm
Djup
196,4 mm
Höjd
551,9 mm