LG 32'' 32UP55NP VA 4K USB-C
Art.nr: 2222222 | 32UP55NP-W
8 st bilder och 0 st videor.
LG 32'' 32UP55NP VA 4K USB-C
Njut av felfri bildkvalitet och verklighetstrogna färger med denna LG UHD 4K HDR-skärm. 32UP55NP erbjuder utmärkta HDR-bilder med höga toppar i ljusstyrka och hög kontrast. USB C möjliggör dataöverföring och laddning av anslutna enheter (upp till 90 W) allt på samma gång via en enda kabel. Det ergonomiska stativet på denna monitor gör det möjligt att rotera, luta och justera skärmens höjd.
  • Paneltyp
    VA
  • Responstid
    4 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Paneltyp
VA
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Matt
Pixelstorlek
0,1816 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
3000:1
Färgrymd
90 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
350 cd/m²
HDMI
Ja, 2 st
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
Bredd
714,3 mm
Djup
239,3 mm
Höjd
595,6 mm
Vikt
8,4 kg
Övrigt
Färg
Grå, Silver
Medföljande tillbehör
HDMI-kabel, USB-kabel och DP-kabel
Artikelnummer
Paketbredd
25,8 cm
Pakethöjd
9,6 cm
Paketlängd
32,6 cm
Paketvikt
1,821 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
32UP55NP-W
Har skärmen en 100x100mm eller 75x75mm vesa
LG 32'' 32UP55NP VA 4K USB-C
Hej, Den har ett 100 x 100 fäste
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Matt
Pixelstorlek
0,1816 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
Färgrymd
90 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
350 cd/m²
HDMI
Ja, 2 st
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
Bredd
714,3 mm
Djup
239,3 mm
Höjd
595,6 mm