LG 32'' UltraFine 32UN880P 4K IPS HDR10 USB-C
Art.nr: 2222680 | 32UN880P-B
14 st bilder och 1 st video.
UltraFine 32UN880P är designad med dig i omtanke. Öka din produktivitet med nya innovationer för ergonomi och arbetsplats. 32" UHD 4K (3840 x 2160) IPS-panel samt HDR10 och 95 % DCI-P3 ger dig fantastisk bildkvalité. Skärmen har en unik ergonomisk fot med skrivbordsfäste. Skärmen är tilt- och vridbar med pivot. USB Type-C med 60 W ger dig smidig anslutning med en kabel.
  • Paneltyp
    IPS
  • Responstid
    5 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Ergo is Ergonomic
Boost your productivity with new innovations for ergonomics and workplace.
Ergo Design
Next-level ergonomics and efficiency.
Exceptional Image Quality
3840 x 2160 UHD 4K IPS / DCI-P3 95% (Typ.) & HDR10.
Ergonomics
Ergonomic Stand with C-Clamp / Full Movement of Display.
User Convenience
USB Type-C™ / Easy Installation.
One Click Mount
C-Clamp & Grommet
Easy Cable Management
USB-Type C
Stable & powerful connection
Supporting Screen, Data and Power Delivery (up to 60W)
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Matt
Pixelstorlek
0,1816 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
1000:1
Färgrymd
95 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
350 cd/m²
HDMI
Ja, 2 st 2.0
USB Type C
Ja, 1 st (60 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -25 ° / 25 °
Vridbar
Ja, 280 °
PbP (Picture by Picture)
Bredd
714 mm
Djup
46 mm
Höjd
420 mm
Vikt
6,3 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI-kabel, USB-kabel
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
10 cm
Pakethöjd
80 cm
Paketlängd
30 cm
Paketvikt
17,5 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
32UN880P-B
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Ergo is Ergonomic
Ergo Design
Exceptional Image Quality
Ergonomics
User Convenience
One Click Mount
C-Clamp & Grommet
Easy Cable Management
Stable & powerful connection