LG 27'' 27UP85NP-W IPS 4K USB-C
Art.nr: 2222960 | 27UP85NP-W
9 st bilder och 0 st videor.
Njut av felfria bilder och naturliga färger med 27UP85NP. Innehållsskapare som arbetar med HDR-innehåll kommer att uppskatta dess förmåga att återge ljusstyrka och kontrast för förhandsgranskning och redigering. Den här skärmen har 95 % täckning av DCI-P3-spektrumet är en utmärk lösning för innehållskreatörer. USB C ger 4K-bild, dataöverföring och laddning av anslutna enheter (upp till 96 W).
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Köpinformation
LG 27" 27UP850K IPS 4K USB-C
Ersättande produkt: LG 27" 27UP850K IPS 4K USB-C
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
27UP85NP
Behärskade detaljer
27UP85NP
Ren och klar HDR
27UP850N
Enkel kontroll och anslutning
USB Type-C™-portar tillåter 4K-bild, dataöverföring och laddning av anslutna enheter (upp till 96 W) och stödjer samtidigt din laptop via en och samma kabel. Minska trasslet av sladdar och öka effektiviteten med en USB Type-C™-kabel som inte kräver särskilda kablar för din laptop eller andra enheter.
Livfullt och realistiskt
Lätt och bekvämt med ergonomisk design
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 2160
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,1554 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
1200:1
Färgrymd
95 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400
Ljusstyrka
400 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (96 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
613,5 mm
Djup
239,3 mm
Höjd
569,3 mm
Vikt
5,9 kg
Övrigt
Färg
Vit
Medföljande tillbehör
HDMI och USB C-kabel
Energiklass
F
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
49,6 cm
Pakethöjd
21,2 cm
Paketlängd
69,4 cm
Paketvikt
8,9 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
27UP85NP-W
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Har skärmen en vesa mount
Hej, Ja den har ett 100 x 100 Vesa fäste.
ingår USB-C-sladd som funkar som skärmsladd med 4K?
Behärskade detaljer
Ren och klar HDR
27UP850N
Enkel kontroll och anslutning