Corsair 32" XENEON 32UHD144-A IPS 4K 144 Hz HDR
Art.nr: 2223493 | CM-9020006-PE
16 st bilder och 0 st videor.
XENEON 32UHD144-A ger liv åt dina spel och media på en ultratunn 32-tums 4K-skärm. En uppdateringsfrekvens på 144 Hz minskar rörelseoskärpa och säkerställer att du ser varje bildruta som din dator genererar, samtidigt som FreeSync Premium ger en jämn bild utan artefakter. Njut av en stor färgrymd på 100% sRGB och 100 % Adobe RGB med hög kontrast tack vare Quantum Dot-teknik och stöd för HDR600.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    IPS, Quantum Dot
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    1 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 2160
Paneltyp
IPS, Quantum Dot
Mini LED
Nej
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
144 Hz
Responstid
1 ms
Adaptiv synkronisering
G-Sync Compatible, FreeSync Premium
Färgrymd
100 % sRGB, 100 % Adobe RGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 600
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.1
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st
USB-hub
Ja, 2 st 3.1
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 110 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
Ja, 30 °
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
731,93 mm
Djup
316,39 mm
Höjd
607,11 mm
Vikt
9,5 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI, DP och USB-kablar
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
54 cm
Pakethöjd
19 cm
Paketlängd
100 cm
Paketvikt
13,06 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
CM-9020006-PE
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Mini LED
Välvd
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
144 Hz
Adaptiv synkronisering
Färgrymd
100 % sRGB, 100 % Adobe RGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 600
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.1
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st
USB-hub
Ja, 2 st 3.1
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 110 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
Ja, 30 °
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
731,93 mm
Djup
316,39 mm
Höjd
607,11 mm