AOC 34" CU34G2XE VA WQHD (1500R) 144 Hz
Art.nr: 2225213 | CU34G2XE/BK
11 st bilder och 0 st videor.
CU34G2XE är en 34-tums ultrabred skärm med en välvd 1500R VA-panel och WQHD-upplösning. Skärmen ger dig fantastiska upplevelser i det formatet 21:9. Låt dig uppslukas av de rika och livfulla färgerna och HDR10-stödet som förbättrar den visuella upplevelsen under de mest intensiva spelögonblicken. Den höga uppdateringsfrekvensen på 144 Hz ger mjuka rörelser och den låga MPRT-responstiden på 1 ms ger minimal rörelseoskärpa.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3440 x 1440
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    1 ms, MPRT
Denna produkt har utgått!
Recensioner (2)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Bildskärmsupplösning
3440 x 1440
Paneltyp
VA
Mini LED
Nej
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2318 mm
Uppdateringsfrekvens
144 Hz, 100 Hz via HDMI
Responstid
1 ms, MPRT
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
4000:1
Färgrymd
121 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
USB-hub
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Tiltbar
Ja, -3,5 ° / 21,5 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
808,3 mm
Djup
244,9 mm
Höjd
480,4 mm
Vikt
7,5 kg
Övrigt
Färg
Svart, Röd
Medföljande tillbehör
DP och HDMI-kabel
Energiklass
F
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
28 cm
Pakethöjd
54,8 cm
Paketlängd
90,3 cm
Paketvikt
12,7 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
CU34G2XE/BK
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Mini LED
Färgdjup
8 bitar
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2318 mm
Uppdateringsfrekvens
144 Hz, 100 Hz via HDMI
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
Färgrymd
121 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
USB-hub
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Tiltbar
Ja, -3,5 ° / 21,5 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
808,3 mm
Djup
244,9 mm
Höjd
480,4 mm