Philips 49" 49B2U5900CH VA DQHD (1800R) USB-C
Art.nr: 2225557 | 49B2U5900CH/00
4 st bilder och 0 st videor.
Superbred produktivitetsskärm med USB-C och kamera
Philips 49B2U5900CH är en svängd (1800R) 49-tumsskärm med ett 32:9 SuperWide-format som ersätter behovet av dubbla skärmar. Med en upplösning på 5120 x 1440 pixlar och HDR 400 levererar den skarpa bilder med levande färger. Den inbyggda USB-C-dockningen med strömförsörjning på upp till 100 W förenklar anslutningen av din bärbara dator och kringutrustning.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    5120 x 1440
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    32:9
  • Responstid
    4 ms
Lagerinformation
Webblager
I lager
50+ st
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Recensioner (0)
Är du nöjd med din produkt, skriv en recension och låt alla veta!
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
49 "
Bildskärmsupplösning
5120 x 1440
Paneltyp
VA
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Bildformat
32:9
Välvd
Ja, 1800R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2328 mm
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Responstid
4 ms
Kontrast
3000:1
Färgrymd
119 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400
Ljusstyrka
450 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
Ja, 2 st (100 W / 15 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.2
KVM-switch
Ja
Ethernet
Ja
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 3 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 150 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 15 °
Vridbar
Ja, 30 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kamera
Ja, 5 MP
Mikrofon
Kensingtonlås
Mått
Bredd
1 193 mm
Djup
268 mm
Höjd
583 mm
Vikt
15,21 kg
Övrigt
Färg
Svart, Silver
Medföljande tillbehör
HDMI, DP och USB-kabel
Energiklass
F
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
47,5 cm
Pakethöjd
30 cm
Paketlängd
129 cm
Paketvikt
19,38 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
49B2U5900CH/00
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
49 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Välvd
Ja, 1800R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2328 mm
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Kontrast
Färgrymd
119 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400
Ljusstyrka
450 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 2 st (100 W / 15 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.2
KVM-switch
Ethernet
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 3 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 150 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 15 °
Vridbar
Ja, 30 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kamera
Ja, 5 MP
Mikrofon
Kensingtonlås
Mått
Bredd
1 193 mm
Djup
268 mm
Höjd
583 mm