Philips 45" 45B1U6900C VA DQHD (1800R) USB-C
Art.nr: 2225559 | 45B1U6900C/00
4 st bilder och 0 st videor.
Flerfunktionell arbetskärm för alla behov
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    5120 x 1440
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    32:9
  • Responstid
    4 ms
Lagerinformation
Webblager
Kommer in onsdag
0 st
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Recensioner (0)
Är du nöjd med din produkt, skriv en recension och låt alla veta!
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
45 "
Bildskärmsupplösning
5120 x 1440
Paneltyp
VA
Mini LED
Nej
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
32:9
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2124 mm
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Responstid
4 ms
Adaptiv synkronisering
Adaptive-Sync
Kontrast
3000:1
Färgrymd
123 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400
Ljusstyrka
450 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
Ja, 1 st (100 W)
USB-hub
Ja, 4 st 3.2
KVM-switch
Ja
Ethernet
Ja
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 150 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 15 °
Vridbar
Ja, 45 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
1 085 mm
Djup
238 mm
Höjd
515 mm
Vikt
12,81 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI, DP och USB-kabel
Energiklass
G
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
53,5 cm
Pakethöjd
23,5 cm
Paketlängd
118 cm
Paketvikt
21,61 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
45B1U6900C/00
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
45 "
Mini LED
Färgdjup
8 bitar
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2124 mm
Uppdateringsfrekvens
75 Hz
Adaptiv synkronisering
Adaptive-Sync
Kontrast
Färgrymd
123 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400
Ljusstyrka
450 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (100 W)
USB-hub
Ja, 4 st 3.2
KVM-switch
Ethernet
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 150 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 15 °
Vridbar
Ja, 45 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
1 085 mm
Djup
238 mm
Höjd
515 mm