Philips 27" Evnia 27M2N3500NL VA QHD 180 Hz
Art.nr: 2225608 | 27M2N3500NL/00
8 st bilder och 0 st videor.
Den här snabba VA-skärmen gör att du kan spela med ultimat precision och hastighet med 180 Hz. Tack vare skarpa bilder med HDR-kvalitet och QHD-upplösning garanterad ger den här skärmen en utmärkt komplett spelupplevelse. Skärmen har LowBlue-läge och flimmerfri visning vilket gär den mer behaglig för ögonen.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560 x 1440
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    1 ms, 0,5 ms min.
Denna produkt har utgått!
Recensioner (3)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
2560 x 1440
Paneltyp
VA
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2331 mm
Uppdateringsfrekvens
180 Hz
Responstid
1 ms, 0,5 ms min.
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium
Kontrast
5000:1
Färgrymd
95 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
USB-hub
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
615 mm
Djup
193 mm
Höjd
463 mm
Vikt
4,34 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI och DP-kabel
EPREL
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
22,7 cm
Pakethöjd
52,3 cm
Paketlängd
78,2 cm
Paketvikt
10,36 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
27M2N3500NL/00
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Färgdjup
8 bitar
Välvd
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2331 mm
Uppdateringsfrekvens
180 Hz
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium
Kontrast
Färgrymd
95 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
USB-hub
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
615 mm
Djup
193 mm
Höjd
463 mm