Philips 25" 25M2N5200P IPS 280 Hz
Art.nr: 2225618 | 25M2N5200P/00
2 st bilder och 0 st videor.
En spelskärm som har det bästa av två världar. Med SmartContrast, tillsammans med kombinationen AMD FreeSync Premium-teknik och en uppdateringsfrekvens på 280 Hz, lovar den här produkten jämn gaming utan input lag, utan att kompromissa med bilden.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920 x 1080
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    0,5 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
25 "
Bildskärmsupplösning
1920 x 1080
Paneltyp
IPS
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Uppdateringsfrekvens
280 Hz
Responstid
0,5 ms
Adaptiv synkronisering
G-Sync Compatible, FreeSync Premium
Kontrast
1000:1
Färgrymd
110 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
USB-hub
Ja, 4 st 3.2
Funktioner
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Ja
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Kensingtonlås
Mått
Bredd
557 mm
Djup
239 mm
Höjd
508 mm
Vikt
4,64 kg
Övrigt
Medföljande tillbehör
DP, HDMI och USB-kabel
Artikelnummer
Paketbredd
18,6 cm
Pakethöjd
52,5 cm
Paketlängd
78 cm
Paketvikt
9,28 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
25M2N5200P/00
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
25 "
Välvd
Nej
Uppdateringsfrekvens
280 Hz
Adaptiv synkronisering
Kontrast
Färgrymd
110 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
USB-hub
Ja, 4 st 3.2
Funktioner
Blåljusreducering
Flimmerfri
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Kensingtonlås
Mått
Bredd
557 mm
Djup
239 mm
Höjd
508 mm