LG 34'' UltraWide 34WR55QK VA WQHD (1800R) 100 Hz USB-C
Snabbfakta
- Bildskärmsupplösning3440 x 1440
- PaneltypVA
- Bildformat21:9
- Responstid5 ms
Tillbehör
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
- Skärmstorlek
- 34 "
- Bildskärmsupplösning
- 3440 x 1440
- Paneltyp
- VA
- Mini LED
- Nej
- Färgdjup
- 8 bitar
- Bildformat
- 21:9
- Välvd
- Ja, 1800R
- Ytskikt
- Matt
- Uppdateringsfrekvens
- 100 Hz
- Responstid
- 5 ms
- Kontrast
- Färgrymd
- 99 % sRGB
- HDR (High Dynamic Range)
- Ja, HDR10
- Ljusstyrka
- 300 cd/m²
- HDMI
- Ja, 2 st 2.0
- DisplayPort
- Ja, 1 st 1.4
- Daisy Chain
- Nej
- USB Type C
- Ja, 1 st (65 W)
- USB-hub
- Ja, 2 st 3.0
- VESA-fäste
- Ja, 100 x 100
- PbP (Picture by Picture)
- PiP (Picture in Picture)
Mått
- Bredd
- 809 mm
- Djup
- 260 mm
- Höjd
- 568,3 mm
- Vikt
- 6,9 kg
Övrigt
- Färg
- Svart
- Medföljande tillbehör
- HDMI och USB-kabel
Artikelnummer
- Paketbredd
- 52,4 cm
- Pakethöjd
- 21,2 cm
- Paketlängd
- 98,6 cm
- Paketvikt
- 10,3 kg
- Vårt ArtNr
- Tillverkarens ArtNr
- 34WR55QK-B
- Upplagd
- Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Panelspecifikationer
- Skärmstorlek
- 34 "
- Bildskärmsupplösning
- 3440 x 1440
- Paneltyp
- VA
- Mini LED
- Färgdjup
- 8 bitar
- Bildformat
- 21:9
- Välvd
- Ja, 1800R
- Ytskikt
- Matt
- Uppdateringsfrekvens
- 100 Hz
- Responstid
- 5 ms
- Kontrast
- Färgrymd
- 99 % sRGB
- HDR (High Dynamic Range)
- Ja, HDR10
- Ljusstyrka
- 300 cd/m²
- HDMI
- Ja, 2 st 2.0
- DisplayPort
- Ja, 1 st 1.4
- Daisy Chain
- USB Type C
- Ja, 1 st (65 W)
- USB-hub
- Ja, 2 st 3.0
- VESA-fäste
- Ja, 100 x 100
- PbP (Picture by Picture)
- PiP (Picture in Picture)
Mått
- Bredd
- 809 mm
- Djup
- 260 mm
- Höjd
- 568,3 mm