AOC 32" CQ32G4VE VA QHD (1500R) 180 Hz
Art.nr: 2226021 | CQ32G4VE
7 st bilder och 0 st videor.
Den här 32-tums krökta QHD-skärmen levererar en fantastisk spelupplevelse med 2560 x 1440 upplösning och 180 Hz uppdateringsfrekvens. Med en 1500R böjning, snabb VA-panel, 1 ms GtG och HDR10-kompatibilitet får du imponerande grafik och levande färger. 0,5 ms MPRT och låg input lag ger nästan omedelbara reaktioner. Anpassa inställningarna med G-menyn för att optimera din spelupplevelse.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560 x 1440
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    1 ms, 0,5 ms min.
Denna produkt har utgått!
Recensioner (2)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Bildskärmsupplösning
2560 x 1440
Paneltyp
VA
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
180 Hz
Responstid
1 ms, 0,5 ms min.
Kontrast
3500:1
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
350 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
Nej
USB-hub
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -3 ° / 21 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
709,4 mm
Djup
265,3 mm
Höjd
523,8 mm
Vikt
7,31 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI och DP-kabel
EPREL
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
18,8 cm
Pakethöjd
52,7 cm
Paketlängd
84 cm
Paketvikt
9,91 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
CQ32G4VE
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Verifierad köpare
Finns det ett stativ för 3 st som passar?
Verifierad köpare
Kan du få ljud på denna med en xbox series x
Hej Morgan, Denna skärm har inga högtalare så går inte att få ljud från skärmen utan någon extra enhet. Den har dock en 3.5mm port vilket låter dig koppla antigen hörlurar eller separata högtalare till skärmen istället för till ditt Xbox då.
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Färgdjup
8 bitar
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
180 Hz
Kontrast
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
350 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
USB-hub
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -3 ° / 21 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
709,4 mm
Djup
265,3 mm
Höjd
523,8 mm