Philips 34" Evnia 34M2C5501A VA WQHD (1500R) 180 Hz Ambiglow
Art.nr: 2226028 | 34M2C5501A/00
6 st bilder och 0 st videor.
Den här böjda snabba VA-skärmen gör att du kan spela med ultimat precision och hastighet med 180 Hz. Med funktioner som DisplayHDR 400, böjd ram och WQHD-upplösning garanterad ger den här skärmen en utmärkt komplett spelupplevelse. Med Ambiglow skapar du en verkligt uppslukande och anpassningsbar spelupplevelse.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3440 x 1440
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    0,5 ms, MBR
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Bildskärmsupplösning
3440 x 1440
Paneltyp
VA
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2318 mm
Uppdateringsfrekvens
180 Hz
Responstid
0,5 ms, MBR
Adaptiv synkronisering
G-Sync Compatible, FreeSync Premium
Kontrast
4000:1
Färgrymd
95 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
USB-hub
Ja, 3 st 3.2
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Ja, Ambiglow
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
Ja, 30 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
808 mm
Djup
311 mm
Höjd
434 mm
Vikt
8,61 kg
Övrigt
Färg
Vit
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
28 cm
Pakethöjd
53 cm
Paketlängd
94 cm
Paketvikt
15,7 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
34M2C5501A/00
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2318 mm
Uppdateringsfrekvens
180 Hz
Adaptiv synkronisering
Kontrast
Färgrymd
95 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
USB-hub
Ja, 3 st 3.2
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Ja, Ambiglow
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
Ja, 30 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
808 mm
Djup
311 mm
Höjd
434 mm