Philips 34" Evnia 34M2C3500L VA WQHD (1500R) 180 Hz
Art.nr: 2226029 | 34M2C3500L/00
7 st bilder och 0 st videor.
Den här ultrabreda WQHD-skärmen med 180 Hz och ner till 0,5 ms svarstid ger en smidig och snabb spelupplevelse. Med funktioner som SmartImage-läge för optimerade spelinställningar, LowBlue-läge och flimmerfri teknik är den skonsam för ögonen. Smart Crosshair förbättrar precisionen, och HDR ger levande grafik med djupa kontraster. Skärmen har också en användarvänlig EasySelect-menyknapp.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3440 x 1440
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    1 ms, 0,5 ms min.
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Bildskärmsupplösning
3440 x 1440
Paneltyp
VA
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2318 mm
Uppdateringsfrekvens
180 Hz, 100 Hz via HDMI
Responstid
1 ms, 0,5 ms min.
Kontrast
4000:1
Färgrymd
94 % DCI-P3, 125 % SRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
USB-hub
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
808 mm
Djup
251 mm
Höjd
464 mm
Vikt
7,33 kg
Övrigt
Färg
Grå
Medföljande tillbehör
DP och HDMI-kabel
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
18,8 cm
Pakethöjd
48 cm
Paketlängd
93 cm
Paketvikt
9,47 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
34M2C3500L/00
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Verifierad köpare
Fästet sitter bakom luckan mitt på skärmen, jag har min sittandes där på en monitorarm.
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2318 mm
Uppdateringsfrekvens
180 Hz, 100 Hz via HDMI
Kontrast
Färgrymd
94 % DCI-P3, 125 % SRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
USB-hub
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
808 mm
Djup
251 mm
Höjd
464 mm