Philips 32" Evnia 32M2N8900 OLED 4K 240 Hz Ambiglow
Art.nr: 2226030 | 32M2N8900/00
9 st bilder och 0 st videor.
Philips Evnia 32M2N8900 är en 32-tums 4K UHD-spelskärm utrustad med en QD OLED-panel som levererar exceptionell bildkvalitet. Med en uppdateringsfrekvens på 240 Hz och en responstid på 0,1 ms säkerställer den smidigt och responsivt spelande. Ambiglow förhöjer atmosfären och gör upplevelsen mer intensiv och engagerande.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    QD-OLED
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    0,03 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (3)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
QD OLED
QD-OLED för överlägsna färger
HDR
HDR TrueBlack 400 ger otroliga skuggdetaljer
Ambiglow
AI-förbättrad Ambiglow
DTS
Förbättrat ljud med DTS Sound
Dynamic Lighting
Synkronisera belysningen på alla enheter
UHD
UltraClear 4K UHD-upplösning
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 2160
Paneltyp
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Semi-glansigt
Pixelstorlek
0,1814 mm
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Responstid
0,03 ms
Adaptiv synkronisering
Adaptive-Sync
Kontrast
1,5M:1
Färgrymd
99 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 400 True Black
Ljusstyrka
250 cd/m², 1000 cd/m² peak
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.1
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (65 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.2
KVM-switch
Ja
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Ja, Ambiglow
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W (DTS)
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
Ja, 30 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
717 mm
Djup
200 mm
Höjd
572 mm
Vikt
9,65 kg
Övrigt
Färg
Vit
Medföljande tillbehör
DP, HDMI och USB-kablar
Energiklass
G
EPREL
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
16 cm
Pakethöjd
51 cm
Paketlängd
84 cm
Paketvikt
13,67 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
32M2N8900/00
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Funkar g-sync på denna skärm?