AOC 27" C27G4ZXU VA (1500R) 280 Hz
Art.nr: 2226074 | C27G4ZXU
9 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
- Bildskärmsupplösning1920 x 1080
- PaneltypVA
- Bildformat16:9
- Responstid1 ms, 0,3 ms min.
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Tillbehör
Recensioner (2)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
- Skärmstorlek
- 27 "
- Bildskärmsupplösning
- 1920 x 1080
- Paneltyp
- VA
- Mini LED
- Nej
- Färgdjup
- 8 bitar
- Bildformat
- 16:9
- Välvd
- Ja, 1500R
- Ytskikt
- Matt
- Uppdateringsfrekvens
- 280 Hz
- Responstid
- 1 ms, 0,3 ms min.
- Adaptiv synkronisering
- FreeSync
- Kontrast
- Färgrymd
- 125 % sRGB
- HDR (High Dynamic Range)
- Ja, HDR10
- Ljusstyrka
- 300 cd/m²
- HDMI
- Ja, 2 st 2.0
- DisplayPort
- Ja, 1 st 1.4
- USB-hub
- Ja, 4 st 3.2
- Högtalare
- Ja, 2 x 2 W
- VESA-fäste
- Ja, 100 x 100
- Höj och sänkbar fot
- Ja, 130 mm
- Pivotfunktion
- Tiltbar
- Ja, -3 ° / 21 °
- Vridbar
- Ja, 30 °
- PiP (Picture in Picture)
- Kensingtonlås
Mått
- Bredd
- 611,5 mm
- Djup
- 227,6 mm
- Höjd
- 515,8 mm
- Vikt
- 6,06 kg
Övrigt
- Färg
- Svart
- Medföljande tillbehör
- HDMI och DP-kabel
- Energiklass
- E
- EPREL
- Tillverkarens garanti
- 3 år
Artikelnummer
- Paketbredd
- 22 cm
- Pakethöjd
- 60 cm
- Paketlängd
- 81 cm
- Paketvikt
- 10,4 kg
- Vårt ArtNr
- Tillverkarens ArtNr
- C27G4ZXU
- Upplagd
- Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Kan man ha monitor arm med den
0
Funkar den med skrivbords fäste?
Kan man ha en monitor arm med den
1
Panelspecifikationer
- Skärmstorlek
- 27 "
- Bildskärmsupplösning
- 1920 x 1080
- Paneltyp
- VA
- Mini LED
- Färgdjup
- 8 bitar
- Bildformat
- 16:9
- Välvd
- Ja, 1500R
- Ytskikt
- Matt
- Uppdateringsfrekvens
- 280 Hz
- Responstid
- 1 ms, 0,3 ms min.
- Adaptiv synkronisering
- FreeSync
- Kontrast
- Färgrymd
- 125 % sRGB
- HDR (High Dynamic Range)
- Ja, HDR10
- Ljusstyrka
- 300 cd/m²
- HDMI
- Ja, 2 st 2.0
- DisplayPort
- Ja, 1 st 1.4
- USB-hub
- Ja, 4 st 3.2
- Högtalare
- Ja, 2 x 2 W
- VESA-fäste
- Ja, 100 x 100
- Höj och sänkbar fot
- Ja, 130 mm
- Pivotfunktion
- Tiltbar
- Ja, -3 ° / 21 °
- Vridbar
- Ja, 30 °
- PiP (Picture in Picture)
- Kensingtonlås
Mått
- Bredd
- 611,5 mm
- Djup
- 227,6 mm
- Höjd
- 515,8 mm