AOC 27" C27G4ZXU VA (1500R) 280 Hz
Art.nr: 2226074 | C27G4ZXU
9 st bilder och 0 st videor.
C27G4ZXU är en böjd monitor med en exceptionell 280 Hz uppdateringsfrekvens för oöverträffad mjukhet i spelet. Dess snabba VA-panel har en kvick GtG-svarstid på ner till 0,3 ms och den höjdjusterbara eSports-basen erbjuder ergonomisk komfort under långa spelsessioner, kompletterat med funktioner som en USB-hubb för sömlös anslutning.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920 x 1080
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    1 ms, 0,3 ms min.
Denna produkt har utgått!
Recensioner (2)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Bildskärmsupplösning
1920 x 1080
Paneltyp
VA
Mini LED
Nej
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
280 Hz
Responstid
1 ms, 0,3 ms min.
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
4000:1
Färgrymd
125 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
USB-hub
Ja, 4 st 3.2
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 2 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -3 ° / 21 °
Vridbar
Ja, 30 °
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
611,5 mm
Djup
227,6 mm
Höjd
515,8 mm
Vikt
6,06 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI och DP-kabel
Energiklass
E
EPREL
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
22 cm
Pakethöjd
60 cm
Paketlängd
81 cm
Paketvikt
10,4 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
C27G4ZXU
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Kan man ha monitor arm med den
Funkar den med skrivbords fäste?
Kan man ha en monitor arm med den
1
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Mini LED
Färgdjup
8 bitar
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
280 Hz
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
Färgrymd
125 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
USB-hub
Ja, 4 st 3.2
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 2 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -3 ° / 21 °
Vridbar
Ja, 30 °
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
611,5 mm
Djup
227,6 mm
Höjd
515,8 mm