Philips 27" Evnia 27M2C5200W VA (1500R) 280 Hz
Art.nr: 2226323 | 27M2C5200W/00
9 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
- Bildskärmsupplösning1920 x 1080
- PaneltypVA
- Bildformat16:9
- Responstid1 ms, 0,3 ms min.
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Tillbehör
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
- Skärmstorlek
- 27 "
- Bildskärmsupplösning
- 1920 x 1080
- Paneltyp
- VA
- Mini LED
- Nej
- Färgdjup
- 10 bitar
- Bildformat
- 16:9
- Välvd
- Ja, 1500R
- Ytskikt
- Matt
- Pixelstorlek
- 0,3114 mm
- Uppdateringsfrekvens
- 280 Hz
- Responstid
- 1 ms, 0,3 ms min.
- Kontrast
- Färgrymd
- 92 % DCI-P3, 121 % SRGB
- HDR (High Dynamic Range)
- Ja, HDR10
- Ljusstyrka
- 300 cd/m²
- HDMI
- Ja, 2 st 2.0
- DisplayPort
- Ja, 1 st 1.4
- VESA-fäste
- Ja, 100 x 100
- Höj och sänkbar fot
- Ja, 130 mm
- Pivotfunktion
- Tiltbar
- Ja, -5 ° / 20 °
- Vridbar
- Ja, 30 °
- PiP (Picture in Picture)
- Kensingtonlås
Mått
- Bredd
- 611 mm
- Djup
- 247 mm
- Höjd
- 528 mm
- Vikt
- 5,79 kg
Övrigt
- Färg
- Grå
- Medföljande tillbehör
- DP och HDMI-kabel
- EPREL
- Tillverkarens garanti
- 3 år
Artikelnummer
- Paketbredd
- 48 cm
- Pakethöjd
- 18,8 cm
- Paketlängd
- 78,5 cm
- Paketvikt
- 9,15 kg
- Vårt ArtNr
- Tillverkarens ArtNr
- 27M2C5200W/00
- Upplagd
- Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
kan man köra 4k gaming med denna skärmen?
Nope, denna har 1920x1080 i upplösning vilket inte är 4K
Panelspecifikationer
- Skärmstorlek
- 27 "
- Bildskärmsupplösning
- 1920 x 1080
- Paneltyp
- VA
- Mini LED
- Färgdjup
- 10 bitar
- Bildformat
- 16:9
- Välvd
- Ja, 1500R
- Ytskikt
- Matt
- Pixelstorlek
- 0,3114 mm
- Uppdateringsfrekvens
- 280 Hz
- Responstid
- 1 ms, 0,3 ms min.
- Kontrast
- Färgrymd
- 92 % DCI-P3, 121 % SRGB
- HDR (High Dynamic Range)
- Ja, HDR10
- Ljusstyrka
- 300 cd/m²
- HDMI
- Ja, 2 st 2.0
- DisplayPort
- Ja, 1 st 1.4
- VESA-fäste
- Ja, 100 x 100
- Höj och sänkbar fot
- Ja, 130 mm
- Pivotfunktion
- Tiltbar
- Ja, -5 ° / 20 °
- Vridbar
- Ja, 30 °
- PiP (Picture in Picture)
- Kensingtonlås
Mått
- Bredd
- 611 mm
- Djup
- 247 mm
- Höjd
- 528 mm