ASUS 34" VA34VCPSR VA WQHD (1500R) 100 Hz USB-C
Art.nr: 2226513 | 90LM08JJ-B02170
8 st bilder och 0 st videor.
Ultrabred skärm för effektivt och bekvämt arbete
VA34VCPSR är en 34" WQHD (3440 x 1440) böjd skärm med 1500R krökning och 21:9-format för ökad produktivitet. Den erbjuder USB-C med 96 W laddning, HDMI, DisplayPort, RJ45 och USB-hubb för smidig anslutning. Ergonomisk design med justerbar höjd, lutning och vridning samt TÜV-certifierad låg blått ljus och flimmerfri teknik för ögonkomfort.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3440 x 1440
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    4 ms
Lagerinformation
Webblager
I lager
50+ st
Butikslager
Köpinformation
Betala senare
Mer info
Betala om två månader
Recensioner (0)
Är du nöjd med din produkt, skriv en recension och låt alla veta!
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Bildskärmsupplösning
3440 x 1440
Paneltyp
VA
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2318 mm
Uppdateringsfrekvens
100 Hz
Responstid
4 ms
Adaptiv synkronisering
Adaptive-Sync
Kontrast
3000:1
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
Ja, 1 st (96 W)
USB-hub
Ja, 3 st 3.2
KVM-switch
Ethernet
Ja
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 35 °
Vridbar
Ja, 180 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
809,3 mm
Djup
264,9 mm
Höjd
511 mm
Vikt
9,32 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
DP, HDMI och USB-kabel
Energiklass
F, G vid HDR
EPREL
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
49 cm
Pakethöjd
18,6 cm
Paketlängd
107 cm
Paketvikt
14,1 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
90LM08JJ-B02170
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2318 mm
Uppdateringsfrekvens
100 Hz
Adaptiv synkronisering
Adaptive-Sync
Kontrast
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 1 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (96 W)
USB-hub
Ja, 3 st 3.2
KVM-switch
Ethernet
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 35 °
Vridbar
Ja, 180 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
809,3 mm
Djup
264,9 mm
Höjd
511 mm