LG 43'' 43SQ700S IPS 4K webOS USB-C
Art.nr: 2226545 | 43SQ700S-W
5 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
43 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 2160
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2451 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1200:1
Färgrymd
80 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (65 W)
USB-hub
Ja
KVM-switch
Bluetooth
Ja
WiFi
Ethernet
Funktioner
Smartfunktion
WebOS
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 10 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kamera
Mått
Bredd
965,2 mm
Djup
254 mm
Höjd
635 mm
Vikt
14,6 kg
Övrigt
Färg
Vit
Medföljande tillbehör
HDMI-kabel, fjärrkontroll
Artikelnummer
Paketbredd
66,1 cm
Pakethöjd
28 cm
Paketlängd
105,9 cm
Paketvikt
18,5 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
43SQ700S-W
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Jag kör LGs 48" TV till datorn och tycker det fungerar klockrent.
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
43 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Välvd
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2451 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
Färgrymd
80 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (65 W)
USB-hub
KVM-switch
Bluetooth
WiFi
Ethernet
Funktioner
Smartfunktion
WebOS
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 10 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kamera
Mått
Bredd
965,2 mm
Djup
254 mm
Höjd
635 mm