Sharp 70" 70GL4260 4K Smart LED TV
Art.nr: 2226630 | 70GL4260E
6 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Upplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    LED
  • Uppdateringsfrekvens
    60 Hz
  • System
    Google TV
  • Årsmodell
    2024
Recensioner (1)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
TV
HDR - High Dynamic Range
TV
Game Mode
Inbyggd Chromecast
Active Motion 1000
Bildegenskaper
Storlek
70 "
Upplösning
3840 x 2160
Paneltyp
LED
HDR
HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log Gamma)
Kontrast
Speltekniker
ALLM
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 2x10W
Ljudformat
Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
eARC
Ja
Smart TV
System
Google TV
Trådlöst nätverk
Ja
Trådat nätverk
Bluetooth
Google Assistant
Chromecast
TV-funktioner
Digitalmottagare
Ja, DVB-T2/C/S2
Common Interface
CI+
Anslutningar
HDMI
4 st, 2.1
HDMI-ARC
HDMI-CEC
Digital ljudutgång
Ja, & Utgång
Analog ljudutgång
USB
2 st
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 556 mm
Djup
82 mm
Höjd
906 mm
Vikt
19,8 kg
Övrigt
VESA
Medföljande tillbehör
Fjärrkontroll
Årsmodell
2024
Artikelnummer
Paketbredd
16 cm
Pakethöjd
104,7 cm
Paketlängd
170,5 cm
Paketvikt
19,8 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
70GL4260E
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
VESA : Ja Men vilka mått?
Hej Markus! Den har VESA 400x300mm.