Philips 65" 65OLED809 4K Ambilight OLED TV
Art.nr: 2227075 | 65OLED809/12
5 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Upplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    OLED
  • Uppdateringsfrekvens
    144 Hz
  • System
    Google TV (Android 12)
  • Årsmodell
    2024
Framröstad hajp
5 av 5 flammor.
2025‑03‑19
Den kommer vara bra grafik
Läs mer
Recensioner (0)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Philips XXL OLED809 | 4K 77 inch Ambilight | OLED |  Google TV
adad
Låt dig uppslukas av innehållet du älskar. Ambilight-TV.
afsfsaf
Oavsett vad du tittar på så är bilden så verklig. P5-motor med AI.
test
Underhållning du älskar, med lite hjälp från Google
test
Detaljer och djup. Verklighetstrogen OLED-bild.
Fantastisk gaming. 144 Hz, ultralåg input lag, G-Sync, VRR, FreeSync.
Spela utan begränsningar och dras in i OLED:s otroliga realism! HDMI 2.1, en blixtsnabb uppdateringsfrekvens på 144 Hz och ultralåg input lag ger en smidig och responsiv spelupplevelse, otroligt jämna naturliga rörelser samt enastående grafik. Ambilights spelläge gör att spänningen stiger ännu mer, och om du spelar på en dator kan du få 144 Hz VRR via HDMI.
Ta med IMAX hem. IMAX Enhanced-certifierad.
Philips Home Sound Made Easy, trådlösa hemmasystem som drivs av DTS Play-Fi.
Bild och ljud som på bio. Dolby Vision och Dolby Atmos.
Bildegenskaper
Storlek
65 "
Upplösning
3840 x 2160
Paneltyp
OLED
Färgdjup
10 bitar
HDR
HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log Gamma)
Speltekniker
FreeSync Premium Pro, G-Sync, VRR, ALLM, FreeSync Premium
Uppdateringsfrekvens
144 Hz
Responstid
0 ms
Bildprocessor
P5 Perfect Picture Engine
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 70W (4x10W mellan/diskan, 30W Subwoofer)
Ljudformat
DTS-HD, Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
eARC
Ja
Smart TV
System
Google TV (Android 12)
Trådlöst nätverk
Ja, Wi-Fi 6 (802.11ax)
Trådat nätverk
Ja
Bluetooth
Ja, 5.2
Google Assistant
Chromecast
AirPlay
DLNA
TV-funktioner
Ambilight
Digitalmottagare
Ja, DVB-T/T2/C/S/S2
Common Interface
CI+ 2.0
Timeshift
Nej
Text-TV
Ja, 1000 sidors minne
Anslutningar
HDMI
4 st, (2x 2.1, 2x 2.0)
HDMI-ARC
HDMI-CEC
Digital ljudutgång
Analog ljudutgång
USB
2 st, 2.0 & 3.0
Övriga portar
RJ45 Ethernet, Antenn,
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 444 mm
Djup
111 mm
Höjd
831 mm
Vikt
22,9 kg, Utan stativ
Övrigt
VESA
Ja, 300 x 300
Medföljande tillbehör
Fjärrkontroll, Litiumjonbatteri, USB-C Kabel, Strömkabel, Bordstativ
Energiklass
G
EPREL
Årsmodell
Artikelnummer
Paketbredd
17 cm
Pakethöjd
104,5 cm
Paketlängd
166 cm
Paketvikt
33,78 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
65OLED809/12
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
adad
afsfsaf