ASUS 27" TUF Gaming VG27AQL5A IPS QHD 210 Hz
Art.nr: 2227271 | 90LM0BM0-B01371
5 st bilder och 0 st videor.
Gamingskärm med blixtsnabb respons
TUF Gaming VG27AQL5A är en 27-tums QHD-gamingskärm byggd för responsiva spelupplevelser. Den snabba Fast IPS-panelen kombineras med upp till 210 Hz överklockad uppdateringsfrekvens och 0,3 ms svarstid för skarpa rörelser med minimalt ghosting. Med stöd för Adaptive-Sync och ELMB Sync får du mjuk och följsam gameplay utan tearing. Skärmen erbjuder även HDR 400, 95 % DCI-P3 och ergonomiskt stativ
  • Paneltyp
    IPS
  • Responstid
    1 ms, 0,3 ms min.
Lagerinformation
Webblager
I lager
24 st
Butikslager
Köpinformation
Betala senare
Mer info
Betala om två månader
Energiklass
Recensioner (0)
Är du nöjd med din produkt, skriv en recension och låt alla veta!
Skärmstorlek
27 "
Paneltyp
IPS
Färgdjup
10 bitar
Pixelstorlek
0,233 mm
Uppdateringsfrekvens
210 Hz
Responstid
1 ms, 0,3 ms min.
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium, Adaptive-Sync
Kontrast
1300:1
Färgrymd
95 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10, HDR 400
Ljusstyrka
350 cd/m², 400 cd/m² peak
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Högtalare
Ja, 2 x 2 W
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
Ja, 20 °
Bredd
615 mm
Djup
215 mm
Höjd
534 mm
Vikt
6,4 kg
Medföljande tillbehör
DP-kabel
Övrigt
Tripod-fäste
Energiklass
F
EPREL
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
47,7 cm
Pakethöjd
17 cm
Paketlängd
81,5 cm
Paketvikt
9,3 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
90LM0BM0-B01371
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Pixelstorlek
0,233 mm
Uppdateringsfrekvens
210 Hz
Adaptiv synkronisering
Kontrast
Färgrymd
95 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10, HDR 400
Ljusstyrka
350 cd/m², 400 cd/m² peak
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Högtalare
Ja, 2 x 2 W
Höj och sänkbar fot
Ja, 130 mm
Pivotfunktion
Ja, 90 °
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
Ja, 20 °
Bredd
615 mm
Djup
215 mm
Höjd
534 mm