LG 85" QNED93A6A evo 4K QNED MiniLED Smart TV
Art.nr: 2227305 | 85QNED93A6A
10 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Upplösning
    3840 x 2160
  • Paneltyp
    4K QNED MiniLED
  • Uppdateringsfrekvens
    144 Hz
  • System
    webOS Smart TV
  • Årsmodell
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Bildegenskaper
Storlek
85 "
Upplösning
3840 x 2160
Paneltyp
4K QNED MiniLED
Mini LED
Ja
Färgdjup
10 bitar
HDR
HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log Gamma)
Kontrast
Djup kontrast, avancerad LED-dimmer
Speltekniker
VRR, HGiG, ALLM, FreeSync Premium
Uppdateringsfrekvens
144 Hz
Bildprocessor
a8 AI Processor 4K Gen 2
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 2.0 ch, 20 W
Ljudformat
DTS-HD, Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
eARC
Ja
Smart TV
System
webOS Smart TV
Trådlöst nätverk
Ja, Wi-Fi 6
Trådat nätverk
Bluetooth
Ja, 5.3
Google Assistant
Nej
Chromecast
AirPlay
DLNA
TV-funktioner
Digitalmottagare
Ja, DVB-T/T2/C/S/S2
Common Interface
CI+ 2.0
Timeshift
Text-TV
Ja, 2000 sidors minne
Anslutningar
HDMI
4 st, 2.1
HDMI-ARC
HDMI-CEC
Digital ljudutgång
Analog ljudutgång
USB
2 st, 2.0
Övriga portar
Ethernet
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 890 mm
Djup
59,9 mm
Höjd
1 081 mm
Vikt
34 kg, Utan stativ
Övrigt
VESA
Ja, 600 x 400
Medföljande tillbehör
Fjärrkontroll Magic Remote MR25GA, 2x AA batteries, Strömkabel
Energiklass
E
Årsmodell
2025
Artikelnummer
Paketbredd
17,7 cm
Pakethöjd
120 cm
Paketlängd
231 cm
Paketvikt
63,6 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
85QNED93A6A
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Bildegenskaper
Storlek
85 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
HDR
Kontrast
Speltekniker
144 Hz
Bildprocessor
a8 AI Processor 4K Gen 2
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 2.0 ch, 20 W
Ljudformat
eARC
Smart TV
Trådlöst nätverk
Ja, Wi-Fi 6
Trådat nätverk
Bluetooth
Ja, 5.3
Google Assistant
Nej
Chromecast
AirPlay
DLNA
TV-funktioner
Digitalmottagare
Ja, DVB-T/T2/C/S/S2
Common Interface
CI+ 2.0
Timeshift
Text-TV
Ja, 2000 sidors minne
Anslutningar
HDMI
4 st, 2.1
HDMI-ARC
HDMI-CEC
Digital ljudutgång
Analog ljudutgång
USB
2 st, 2.0
Övriga portar
Ethernet
Dimensioner (utan fot)
Bredd
1 890 mm
Djup
59,9 mm
Höjd
1 081 mm