LG 65" OLED65G46 evo 4K Smart TV
Art.nr: 2227526 | OLED65G46LS.AEU
5 st bilder och 0 st videor.
Vänligen observera att fot ingår men inte väggfäste.
  • Uppdateringsfrekvens
    144 Hz
  • Årsmodell
    2024
Recensioner (0)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
LG OLED evo
alpha 11 AI-processor
LG OLED evo
Upp till 150 % högre ljusstyrka
webOS Re:New
Dolby Vision & FILMMAKER Mode
Ett omvälvande ljudlandskap omger dig
Ultimat spelupplevelse
Slipp tearing och lagg med AMD FreeSync Premium, G-Sync-kompatibilitet, 144 Hz-läge och stöd för VRR. Använda Game Optimizer och Game Dashboard utan att ens pausa.
Upplev den ultratunna känslan
En supertunn design gör att den verkligen sitter direkt på väggen som en tavla.
Soundbar ingår ej.
Extra panelgaranti
Trygghet råder med LG G4. Du får 5 års panelgaranti och OLED Care+.
Bildegenskaper
Storlek
65 "
HDR
HDR10, Dolby Vision, Dolby Vision IQ, HLG (Hybrid Log Gamma)
Kontrast
1,35M:1
Speltekniker
G-Sync Compatible, VRR, HGiG, ALLM, FreeSync Premium
Uppdateringsfrekvens
144 Hz
Bildprocessor
a11 AI Processor 4K
Ljudegenskaper
Högtalare
Ja, 4.2 ch, 60 W
Ljudformat
DTS-HD, Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Trådlöst nätverk
Ja, 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth
Ja, 5.1
Bredd
1 441 mm
Djup
24,3 mm
Höjd
826 mm
Vikt
23,8 kg
Övrigt
VESA
Ja, 300 x 300
Medföljande tillbehör
Fjärrkontroll och fot
Energiklass
F
EPREL
Årsmodell
2024
Tillverkarens garanti
5 år
Artikelnummer
Paketbredd
17,1 cm
Pakethöjd
97 cm
Paketlängd
160 cm
Paketvikt
32,3 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
OLED65G46LS.AEU
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
alpha 11 AI-processor
webOS Re:New
Dolby Vision & FILMMAKER Mode
Ultimat spelupplevelse