ASUS 27" ROG Strix XG27AQDPG OLED QHD 500 Hz
Art.nr: 2227711 | 90LM0C50-B01971
9 st bilder och 0 st videor.
Extremt snabb gaming OLED
ROG Strix XG27AQDPG är en 27” QHD QD-OLED gamingmonitor med otroliga 500 Hz uppdateringsfrekvens och 0,03 ms responstid. Utrustad med OLED Anti-Flicker 2.0, ASUS OLED Care Pro och Neo Proximity Sensor som minskar risken för inbränning. Stödjer VESA DisplayHDR 500 True Black, 99 % DCI-P3 för en fantastisk HDR- och färgupplevelse.
  • Paneltyp
    QD-OLED
    0,03 ms
Lagerinformation
Webblager
I lager
7 st
Butikslager
Köpinformation
Delbetala ditt köp
Mer info
Recensioner (3)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Paneltyp
QD-OLED
Ytskikt
Semi-glansigt
Pixelstorlek
0,229 mm
Uppdateringsfrekvens
500 Hz
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium Pro, G-Sync Compatible, Adaptive-Sync
Färgrymd
99 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10, HDR 500 True Black
Ljusstyrka
300 cd/m², 1000 cd/m² peak
HDMI
Ja, 2 st 2.1
Höj och sänkbar fot
Ja, 110 mm
Bredd
610,3 mm
Djup
169,4 mm
Höjd
502,1 mm
Vikt
6,6 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
DP-kabel
Övrigt
Tripod-fäste
Energiklass
F
EPREL
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
50 cm
Pakethöjd
16,3 cm
Paketlängd
86 cm
Paketvikt
9,2 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
90LM0C50-B01971
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
27 "
Ytskikt
Semi-glansigt
Pixelstorlek
0,229 mm
Uppdateringsfrekvens
500 Hz
Adaptiv synkronisering
Färgrymd
99 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10, HDR 500 True Black
Ljusstyrka
300 cd/m², 1000 cd/m² peak
HDMI
Ja, 2 st 2.1
Höj och sänkbar fot
Ja, 110 mm
Bredd
610,3 mm
Djup
169,4 mm
Höjd
502,1 mm