Philips 24" Evnia 24M1N3200ZS IPS 165 Hz
Art.nr: 2300101 | 24M1N3200ZS/00
5 st bilder och 0 st videor.
Den här Philips-spelskärmen är en fantastisk allroundskärm för intensiva och actionfyllda PC-spel. Synkteknik, 165 Hz uppdateringsfrekvens och 1 ms gör att du får en grym setup. En i princip ramlös skärm med Ultra Wide-Color förbättrar den upplevelsehöjande visuella upplevelsen. FreeSync Premium ger en smidig spelupplevelse utan hack eller screen tearing.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920 x 1080
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    1 ms, MPRT
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Bildskärmsupplösning
1920 x 1080
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2745 mm
Uppdateringsfrekvens
165 Hz
Responstid
1 ms, MPRT
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium
Kontrast
1100:1
Färgrymd
124 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
Daisy Chain
USB Type C
USB-hub
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5° / 20°
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
540 mm
Djup
193 mm
Höjd
416 mm
Vikt
3,5 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI och DP-kabel
Energiklass
E
EPREL
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
16,4 cm
Pakethöjd
52,6 cm
Paketlängd
60 cm
Paketvikt
5,45 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
24M1N3200ZS/00
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
24 "
Mini LED
Färgdjup
8 bitar
Välvd
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2745 mm
Uppdateringsfrekvens
165 Hz
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium
Kontrast
Färgrymd
124 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
Daisy Chain
USB Type C
USB-hub
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5° / 20°
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
540 mm
Djup
193 mm
Höjd
416 mm