Samsung 23'' S23B350T PLS LED
Art.nr: 2303530 | LS23B350TS/EN
5 st bilder och 0 st videor.
Samsung 23'' S23B350T PLS LED
• Mycket bra färgåtergivning
• Analog och HDMI-ingångar
• 1920 x 1080 upplösning
• Strömsnål LED
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    PLS, ADPLS-LED
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
23 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
PLS, ADPLS-LED
Bildformat
16:9
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Ja
DisplayPort
Nej
DVI
Nej
VGA
Ja
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
548 mm
Djup
195 mm
Höjd
418 mm
Vikt
5 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
VGA-kabel
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
3,1 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS23B350TS/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
23 "
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
DisplayPort
DVI
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
548 mm
Djup
195 mm
Höjd
418 mm