Samsung 22'' S22D390Q PLS LED
Art.nr: 2303855 | LS22D390QS/EN
8 st bilder och 0 st videor.
Samsung 22'' S22D390Q PLS LED
Samsung S22D390Q levererar en fantastisk FullHD-upplöst bildkvalitét i 22". Den minimalistiska designen gör att skärmen lätt smälter in i alla lägen.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080, FULL HD
  • Paneltyp
    TN
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    5 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
21,5 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080, FULL HD
Paneltyp
TN
Touchpanel
Nej
Bildformat
16:9
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 1st
DisplayPort
Nej
DVI
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
514 mm
Djup
209 mm
Höjd
389 mm
Vikt
3,2 kg
Övrigt
Färg
Blank svart med plexidetaljer på kanter och fot
Medföljande tillbehör
VGA-kabel
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
4,6 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS22D390QS/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
21,5 "
Touchpanel
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
DisplayPort
DVI
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
514 mm
Djup
209 mm
Höjd
389 mm