Samsung 22" S22E390H
Art.nr: 2341040 | LS22E390HS/EN
6 st bilder och 0 st videor.
Samsung 22" S22E390H
• Ny Slim Touch of Color-teknik optimerar ditt boendeutrymme och får det att utmärka sig.
• Slim Narrow Bezel ger en ren och modern look och drar dina ögon naturligt till skärmen.
• T-Shaped Stand-stativ kompletterar helheten med en elegant och minimal finish.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080, FULL HD
  • Paneltyp
    PLS
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    4 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
21,5 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080, FULL HD
Paneltyp
PLS
Touchpanel
Nej
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,2483 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 1st
DisplayPort
Nej
DVI
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
519,06 mm
Djup
167,46 mm
Höjd
391,68 mm
Vikt
3,55 kg
Övrigt
Färg
Blank svart med plexidetaljer på kanter och fot
Medföljande tillbehör
VGA-kabel
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
39,1 cm
Pakethöjd
14 cm
Paketlängd
58,3 cm
Paketvikt
4,75 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS22E390HS/EN
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
21,5 "
Touchpanel
Pixelstorlek
0,2483 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
DisplayPort
DVI
VGA
Thunderbolt
Funktioner
Högtalare
VESA-fäste
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Mått
Bredd
519,06 mm
Djup
167,46 mm
Höjd
391,68 mm