Samsung 24" S24E390HL
Art.nr: 2341041 | LS24E390HL/EN
7 st bilder och 0 st videor.
Samsung 24" S24E390HL
• Ny Slim Touch of Color-teknik optimerar ditt boendeutrymme och får det att utmärka sig.
• Slim Narrow Bezel ger en ren och modern look och drar dina ögon naturligt till skärmen.
• T-Shaped Stand-stativ kompletterar helheten med en elegant och minimal finish.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    PLS
  • Responstid
    4 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (2)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
Samsung S24E390HL
Stilren skärm med fantastisk bildkvalitet
Samsung S24E390HL
Samsung S24E390HL
Fantastisk bildkvalitet för den optimala bildupplevelsen
Samsung S24E390HL
Spara energi och minska miljöpåverkan med denna miljövänliga monitor
Samsung S24E390HL
Njut av skarpa bilder även från scener med snabba rörelser
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
23,6 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
PLS
Touchpanel
Nej
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,2715 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
DisplayPort
Nej
DVI
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Bredd
548,3 mm
Djup
181,9 mm
Höjd
409 mm