Samsung 24" S24E370D Trådlös mobilladdning
Art.nr: 2341239 | LS24E370DL/EN
7 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080
  • Paneltyp
    PLS
  • Responstid
    4 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Skärmstorlek
23,6 "
Bildskärmsupplösning
1920x1080
Paneltyp
PLS
Touchpanel
Nej
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,2715 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
250 cd/m², typical (200 minimum)
HDMI
Ja, 1st HDMI 1.4
DisplayPort
Ja, 1st v1.2
DVI
Nej
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Bredd
548,3 mm
Djup
196,9 mm
Höjd
438,8 mm
Vikt
4,1 kg
Övrigt
Medföljande tillbehör
VGA-kabel
Övrigt
Trådlös laddning för mobiltelefoner inbyggt i foten
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
24,3 cm
Pakethöjd
47,7 cm
Paketlängd
61,5 cm
Paketvikt
6,1 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS24E370DL/EN
Skärmstorlek
23,6 "
Touchpanel
Pixelstorlek
0,2715 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
1000:1, Mega dynamisk kontrast
Ljusstyrka
HDMI
Ja, 1st HDMI 1.4
DisplayPort
Ja, 1st v1.2
DVI
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
Bredd
548,3 mm
Djup
196,9 mm
Höjd
438,8 mm