Samsung 24" S24E500C Curved
Art.nr: 2341262 | LS24E500CS/EN
5 st bilder och 0 st videor.
Samsung 24" S24E500C Curved
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    1920x1080, FULL HD
  • Paneltyp
    VA
  • Responstid
    4 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Skärmstorlek
24 ", Curved
Bildskärmsupplösning
1920x1080, FULL HD
Paneltyp
VA
Touchpanel
Nej
Bildformat
16:9
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
4 ms
Kontrast
3000:1, Mega dynamisk kontrast
DisplayPort
Nej
DVI
VGA
Ja, 1st
Thunderbolt
VESA-fäste
Ja, 100x100mm
Bredd
547,6 mm
Djup
181,6 mm
Höjd
417 mm
Vikt
3,91 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI-kabel, strömadapter
Tillverkarens garanti
2 år
Artikelnummer
Paketbredd
0 cm
Pakethöjd
0 cm
Paketlängd
Paketvikt
5,34 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
LS24E500CS/EN
Skärmstorlek
24 ", Curved
Touchpanel
Pixelstorlek
0,311 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
3000:1, Mega dynamisk kontrast
DisplayPort
DVI
VGA
Thunderbolt
VESA-fäste
Ja, 100x100mm
Bredd
547,6 mm
Djup
181,6 mm
Höjd
417 mm