Nexa MWMR-2300 Relä med timer
Art.nr: 3301190 | 14567
2 st bilder och 0 st videor.
Nexa MWMR-2300 Relä med timer
Liten och kompakt storlek för placering i kopplings- eller apparatdosa. Kan anslutas till befintlig strömbrytare med 230 VAC styrning. Mottagaren behöver både fas och nolla. Mottagaren har full kompabilitet med övriga produkter i 433MHz.
  • Timerinställning; 0/1/10/60/240 min
  • Smart Mode* kompatibel
  • Passar trapp- och strömbrytare
  • Kompatibel med 433MHz som System Nexa
  • Snabbfakta
    • Protokoll
      433MHz
    • Energimätning
    Denna produkt har utgått!
    Recensioner (1)
    Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
    Anslutning och Plattform
    Fungerar med Matter
    Nej
    Produkttyp
    Väggbrytare
    Protokoll
    433MHz
    Uttag/Brytare
    SH Brytare
    Av/På, Trapp
    Energimätning
    Max Belastning
    2 300 W
    Mått och Vikt
    Dimensioner (BxHxD(L/Ø))
    15 mm Djup, 40 mm Bred, 45 mm Hög, 56 g Vikt
    Miljöegenskaper
    Utomhusbruk
    Övrig information
    Färg
    Vit
    Tillverkarens garanti
    2 år
    Artikelnummer
    Paketbredd
    8,5 cm
    Pakethöjd
    12,5 cm
    Paketlängd
    4 cm
    Paketvikt
    0,059 kg
    Det finns ännu inga frågor på den här produkten
    Anslutning och Plattform
    Fungerar med Matter
    Produkttyp
    Väggbrytare
    433MHz
    Uttag/Brytare
    SH Brytare
    Av/På, Trapp
    Max Belastning
    2 300 W
    Mått och Vikt
    Dimensioner (BxHxD(L/Ø))