Brother HL-L2360DN
Art.nr: 3901366 | HLL2360DNZW1
Brother HL-L2360DN
Snabbfakta
  • Dubbelsidig utskrift
    Ja
  • Fax
    Nej
  • Nätverk
    Ja
  • Trådlöst nätverk
    Nej
  • AirPrint
Denna produkt har utgått!
Tillbehör
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Utskrift
Upplösning
2400x600 dpi
Tid till första utskrift
8,5 s
Hastighet svart
30 sidor/min
Antal patroner/toner
1 st
Internminne
32 MB
Pappershantering
Dubbelsidig utskrift
Pappersmagasin
250 Ark
Anslutningar
Fax
Nätverk
Trådlöst nätverk
AirPrint
USB-port
Mått
Bredd
356 mm
Djup
360 mm
Höjd
183 mm
Vikt
6,9 kg
Övrigt
Ljudnivå
50 dB
Anslutningskabel medföljer
Medföljande tillbehör
Startpatroner, nätkabel
Strömförbrukning
537 W
Miljömärkning
ENERGY STAR®, Miljömärket Svanen, Blå Ängeln
Tillverkarsupport
Tillverkarens garanti
3 år, vid registrering 1 år På-Platsen-Garanti därefter 2 års inskicksgaranti
Artikelnummer
Paketbredd
28,6 cm
Pakethöjd
50,4 cm
Paketlängd
44,1 cm
Paketvikt
8 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
HLL2360DNZW1
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Utskrift
Upplösning
2400x600 dpi
Tid till första utskrift
8,5 s
Hastighet svart
30 sidor/min
Antal patroner/toner
1 st
Internminne
32 MB
Pappershantering
Pappersmagasin
250 Ark
Anslutningar
USB-port
Mått
Bredd
356 mm
Djup
360 mm
Höjd
183 mm
Vikt
6,9 kg
Övrigt
Ljudnivå
50 dB
Anslutningskabel medföljer
Medföljande tillbehör
Startpatroner, nätkabel
Strömförbrukning
537 W