ASUS 27" ROG Swift PG27AQDP OLED QHD 480 Hz
Art.nr: x218994 | 90LM0A20-B01A70
5 st bilder och 0 st videor.
Öppnad förpackning, komplett med alla tillbehör.
OBS! Från fyndhörnan!
Eventuella kuponger och erbjudanden medföljer ej.
Snabbfakta
- Bildskärmsupplösning2560 x 1440
- PaneltypOLED
- Bildformat16:9
- Responstid0,03 ms
Lagerinformation
Webblager
Utgått!
Utgått!
Köpinformation
Ersättande produkt: ASUS 27" ROG Swift PG27AQDP OLED QHD 480 Hz
Denna produkt har utgått!
Denna produkt har utgått!
Finns även som ny
Tillbehör
Finns även som ny
Recensioner (17)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
- Skärmstorlek
- 27 "
- Bildskärmsupplösning
- 2560 x 1440
- Ytskikt
- Matt
- Pixelstorlek
- 0,229 mm
- Uppdateringsfrekvens
- 480 Hz
- Responstid
- 0,03 ms
- Adaptiv synkronisering
- G-Sync Compatible, FreeSync Premium
- Färgrymd
- 99 % DCI-P3
- HDR (High Dynamic Range)
- Ja, HDR 400 True Black
- Ljusstyrka
- 275 cd/m², 1300 cd/m² peak
- HDMI
- Ja, 2 st 2.1
- DisplayPort
- Ja, 1 st 1.4
- DSC (Display Stream Compression)
- USB-hub
- Ja, 2 st 3.2
- RGB
- Ja, Aura Sync
- Höj och sänkbar fot
- Ja, 110 mm
- Vridbar
- Ja, 30 °
- PiP (Picture in Picture)
Mått
- Bredd
- 605 mm
- Djup
- 274 mm
- Höjd
- 548 mm
- Vikt
- 6,2 kg
Övrigt
- Färg
- Svart
- Tillverkarens garanti
- 1 år
Artikelnummer
- Paketbredd
- 44 cm
- Pakethöjd
- 22 cm
- Paketlängd
- 69 cm
- Paketvikt
- 9,4 kg
- Vårt ArtNr
- x218994
- Tillverkarens ArtNr
- 90LM0A20-B01A70
- Upplagd
- Upplagd av
- LWI
- Skärmstorlek
- 27 "
- Bildskärmsupplösning
- 2560 x 1440
- Ytskikt
- Matt
- Pixelstorlek
- 0,229 mm
- Uppdateringsfrekvens
- 480 Hz
- Responstid
- 0,03 ms
- Adaptiv synkronisering
- Färgrymd
- 99 % DCI-P3
- HDR (High Dynamic Range)
- Ja, HDR 400 True Black
- Ljusstyrka
- 275 cd/m², 1300 cd/m² peak
- HDMI
- Ja, 2 st 2.1
- DisplayPort
- Ja, 1 st 1.4
- USB-hub
- Ja, 2 st 3.2
- RGB
- Ja, Aura Sync
- Höj och sänkbar fot
- Ja, 110 mm
- Vridbar
- Ja, 30 °
- PiP (Picture in Picture)
Mått
- Bredd
- 605 mm
- Djup
- 274 mm
- Höjd
- 548 mm