AOC 32" CQ32G2SE VA (1500R) QHD 165 Hz
Art.nr: 2219575 | CQ32G2SE/BK
8 st bilder och 0 st videor.
CQ32G2SE är utrustad med en stor, ramlös 32" VA-panel med 1500R krökning och WQHD-upplösning. 165 Hz, 1 ms MPRT, FreeSync och ett antal andra funktioner vilket ger den bästa möjliga spelupplevelsen.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    2560 x 1440
  • Paneltyp
    VA
  • Bildformat
    16:9
  • Responstid
    1 ms, MPRT
Denna produkt har utgått!
Recensioner (8)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Bildskärmsupplösning
2560 x 1440
Paneltyp
VA
Mini LED
Nej
Färgdjup
8 bitar
Bildformat
16:9
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2724 mm
Uppdateringsfrekvens
165 Hz
Responstid
1 ms, MPRT
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium
Kontrast
3000:1
Färgrymd
121 % sRGB, 90 % Adobe RGB
HDR (High Dynamic Range)
Nej
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
Daisy Chain
USB Type C
USB-hub
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -3,5 ° / 21,5 °
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
709,9 mm
Djup
244,9 mm
Höjd
524,4 mm
Vikt
7,4 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
HDMI och DP-kabel
Energiklass
G
Tillverkarens garanti
3 år
Artikelnummer
Paketbredd
22,5 cm
Pakethöjd
60,7 cm
Paketlängd
81,3 cm
Paketvikt
10,5 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
CQ32G2SE/BK
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Hej! Är denna skärmen höj-och sänkbar? Tacksam för svar :)
Verifierad köpare
Men finns et bra Vesa som är sänkbar rekommenderas
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
32 "
Mini LED
Färgdjup
8 bitar
Välvd
Ja, 1500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2724 mm
Uppdateringsfrekvens
165 Hz
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium
Kontrast
Färgrymd
121 % sRGB, 90 % Adobe RGB
HDR (High Dynamic Range)
Ljusstyrka
250 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.2
Daisy Chain
USB Type C
USB-hub
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -3,5 ° / 21,5 °
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
709,9 mm
Djup
244,9 mm
Höjd
524,4 mm