LG 40'' UltraWide 40WP95CP Nano IPS WUHD (2500R) Thunderbolt
Art.nr: 2222661 | 40WP95CP-W
4 st bilder och 0 st videor.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    5120 x 2160
  • Paneltyp
    Nano IPS
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    5 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (3)
Flikar - Mer info (markerad), Specifikationer, Jämför, Frågor och svar
UltraWide 40WP95CP
Thunderbolt 4 och multiportar
Thunderbolt 4 låter dig njuta av upp till en 5K2K-skärm, dataöverföring till ansluten enhetsladdning (upp till 96 W) över en enda kabel med stabilitet, skalbarhet och säkerhet. Skärmen erbjuder också USB 3.0, HDMI och DisplayPort.
Den produktiva arbetsstationen
*Den kan anslutas via USB Type-C™-kabeln och DisplayPort-kabeln som medföljer förpackningen.
Uppslukande spelupplevelse
Spelare kan uppleva sömlösa, flytande rörelser i högupplösta och snabba spel. Minska ingångsfördröjningen med Dynamic Action Sync så att det hjälper spelare att fånga kritiska ögonblick i realtid. Rik bashögtalare med 10 W stereohögtalare ger uppslukande ljud.
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
40 "
Bildskärmsupplösning
5120 x 2160
Paneltyp
Nano IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 2500R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,1815 mm
Uppdateringsfrekvens
72 Hz, 60 Hz Daisy Chain
Responstid
5 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync
Kontrast
1000:1
Färgrymd
98 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
Thunderbolt
Ja, 1 st (96 W)
USB Type C
Ja, 1 st (96 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Ja
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 10 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 110 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 20 °
Vridbar
Ja, 15 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Mått
Bredd
947,2 mm
Djup
283 mm
Höjd
614,7 mm
Vikt
12,3 kg
Övrigt
Färg
Svart, Silver
Medföljande tillbehör
HDMI, DP och USB-kablar
Artikelnummer
Paketbredd
65,8 cm
Pakethöjd
28,5 cm
Paketlängd
106,5 cm
Paketvikt
21,5 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
40WP95CP-W
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
UltraWide 40WP95CP
Thunderbolt 4 och multiportar
Den produktiva arbetsstationen
Uppslukande spelupplevelse