LG 34'' UltraWide 34WK95UP Nano IPS WUHD Thunderbolt
Art.nr: 2223124 | 34WK95UP-W
8 st bilder och 0 st videor.
34WK95U är en ultrabred och högupplöst Nano IPS-skärm med HDR. Den har stöd för Thunderbolt 40 Gb/s samt hela 85 W laddning till kompatibla laptops med USB-C. Arbetsytan mostvarar två stycken 2K-skärmar bredvid varandra och har 33 % bredare skrivbord än 4K. Bildskärmen stöder ett brett färgspektrum, 98% av DCI-P3-färgfältet och 135 % av sRGB.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    5120 x 2160
  • Paneltyp
    Nano IPS
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    5 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Bildskärmsupplösning
5120 x 2160
Paneltyp
Nano IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Bildformat
21:9
Välvd
Nej
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,1554 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1200:1
Färgrymd
98 % DCI-P3, 135 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 600
Ljusstyrka
450 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178° / 178°
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Thunderbolt
Ja, 1 st
USB Type C
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Ja
Funktioner
RGB
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja
Pivotfunktion
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
816,9 mm
Djup
234,3 mm
Höjd
559 mm
Vikt
9 kg
Övrigt
Färg
Vit
Medföljande tillbehör
DisplayPort och Thunderbolt-kabel
Artikelnummer
Paketbredd
52,7 cm
Pakethöjd
19,1 cm
Paketlängd
98,2 cm
Paketvikt
12,3 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
34WK95UP-W
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Välvd
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,1554 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
Färgrymd
98 % DCI-P3, 135 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 600
Ljusstyrka
450 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Thunderbolt
Ja, 1 st
USB Type C
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Pivotfunktion
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
816,9 mm
Djup
234,3 mm
Höjd
559 mm