LG 34" 34BQ77QB IPS WQHD (3800R) USB-C
Art.nr: 2224065 | 34BQ77QB-B
9 st bilder och 0 st videor.
34BQ77QB är en 34-tums WQHD (3440 x 1440) IPS-skärm som är perfekt för multitasking. Med HDR10 och sRGB 99 % får du korrekta färger i Windowsmiljö med skarpa och tydliga kontraster. Du kan även ladda och arbeta samtidigt med USB Type-C 90 W ansluten till en kompatibel laptop. Använd denna bildskärm på ditt hemmakontor eller i praktiskt taget vilken kontorsmiljö som helst.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3440 x 1440
  • Paneltyp
    IPS
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    5 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (0)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Bildskärmsupplösning
3440 x 1440
Paneltyp
IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 3800R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2325 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Responstid
5 ms
Kontrast
1000:1
Färgrymd
99 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 4 st
KVM-switch
Ja
Ethernet
Ja
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
Höj och sänkbar fot
Ja, 150 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 35 °
Vridbar
Ja, 30 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kamera
Mått
Bredd
816,7 mm
Djup
252,9 mm
Höjd
617,6 mm
Vikt
10,1 kg
Övrigt
Färg
Svart
Medföljande tillbehör
DP, HDMI och USB-kablar
Energiklass
G
Artikelnummer
Paketbredd
57,1 cm
Pakethöjd
21,2 cm
Paketlängd
98,8 cm
Paketvikt
13,2 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
34BQ77QB-B
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det finns ännu inga frågor på den här produkten
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
34 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar, 8 bitar + FRC
Välvd
Ja, 3800R
Ytskikt
Matt
Pixelstorlek
0,2325 mm
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Kontrast
Färgrymd
99 % sRGB
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR10
Ljusstyrka
300 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 4 st
KVM-switch
Ethernet
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 5 W
Höj och sänkbar fot
Ja, 150 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 35 °
Vridbar
Ja, 30 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kamera
Mått
Bredd
816,7 mm
Djup
252,9 mm
Höjd
617,6 mm