LG 38'' UltraWide 38WR85QC Nano IPS WQHD+ (2300R) 144 Hz
Art.nr: 2224824 | 38WR85QC-W
6 st bilder och 0 st videor.
38WR85QC är för dig som vill kunna kombinera arbete och nöje med en enda enhet. Den här skärmen erbjuder en stor och böjd panel som både är högupplöst och färgkorrekt. För arbete har den USB-C på hela 90 W, en ethernet-port, och både PbP och PiP. När du senare byter till nöjen får du HDR 600, 144 Hz uppdateringsfrekvens samt stöd för både G-Sync och FreeSync Premium Pro för en smidig upplevelse.
Snabbfakta
  • Bildskärmsupplösning
    3840 x 1600
  • Paneltyp
    Nano IPS
  • Bildformat
    21:9
  • Responstid
    1 ms
Denna produkt har utgått!
Recensioner (1)
Flikar - Specifikationer (markerad), Jämför, Frågor och svar
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
38 "
Bildskärmsupplösning
3840 x 1600
Paneltyp
Nano IPS
Mini LED
Nej
Färgdjup
10 bitar
Bildformat
21:9
Välvd
Ja, 2300R
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
144 Hz
Responstid
1 ms
Adaptiv synkronisering
FreeSync Premium Pro, G-Sync Compatible
Kontrast
1000:1
Färgrymd
98 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 600
Ljusstyrka
450 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
178 ° / 178 °
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
Nej
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Ja
Ethernet
Ja
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 7 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 110 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 15 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
895,4 mm
Djup
285 mm
Höjd
473,7 mm
Vikt
8,32 kg
Övrigt
Färg
Vit
Medföljande tillbehör
DP, HDMI och USB-kablar
Energiklass
F, G vid HDR
Artikelnummer
Paketbredd
53,9 cm
Pakethöjd
23,5 cm
Paketlängd
105,8 cm
Paketvikt
14,3 kg
Vårt ArtNr
Tillverkarens ArtNr
38WR85QC-W
Upplagd
Produktblad
Vi förbehåller oss rätten till att ta bort ej relevanta frågor.
Det står klart och tydligt på LGs hemsida att produkten har KVM switch inbyggt.
Viken eller vilka ingångar kan man byta mellan med den inbyggda KVM switchen?
Hej, Denna skärmen har dessvärre ingen inbyggd KVM switch. Vänligen,
Panelspecifikationer
Skärmstorlek
38 "
Mini LED
Färgdjup
10 bitar
Välvd
Ja, 2300R
Ytskikt
Matt
Uppdateringsfrekvens
144 Hz
Adaptiv synkronisering
Kontrast
Färgrymd
98 % DCI-P3
HDR (High Dynamic Range)
Ja, HDR 600
Ljusstyrka
450 cd/m²
Betraktningsvinkel H/V
Anslutningar
HDMI
Ja, 2 st 2.0
DisplayPort
Ja, 1 st 1.4
Daisy Chain
USB Type C
Ja, 1 st (90 W)
USB-hub
Ja, 2 st 3.0
KVM-switch
Ethernet
Hörlursutgång
Funktioner
RGB
Blåljusreducering
Flimmerfri
Högtalare
Ja, 2 x 7 W
VESA-fäste
Ja, 100 x 100
Höj och sänkbar fot
Ja, 110 mm
Pivotfunktion
Tiltbar
Ja, -5 ° / 15 °
PbP (Picture by Picture)
PiP (Picture in Picture)
Kensingtonlås
Mått
Bredd
895,4 mm
Djup
285 mm
Höjd
473,7 mm